Dodací podmínky

  1. ​Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-­li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, kurůrem GLS, Zásilkovnou anebo je možno si ji vyzvednout osobně.
  2. ​Není­-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 2 prac. dnů od obdržení platby).
  3. Současně s vyřízenou objednávkou zboží bude vygenerována faktura, která slouží současně jako dodací a záruční list pokud nejsou vydány samostatně. Faktura je zaslána jako příloha potvrzovacího emailu o vyřízené objednávce, tedy faktura se fyzicky netiskne.

 

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na adresu Pedros, Husova 92, Slaný, 274 01. Bude­-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník a to ve výši 49,- Kč, v případě Slovenské republiky 3,5 €.

.