Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 7790 hodnocení
5
7703x
4
52x
3
11x
2
5x
1
19x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

V Avatar autora Věra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2021
Spokojenost. doporučuji .......
H Avatar autora Hanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2021
Nakupuji jih několik let a vždy spokojenost :)))
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2021
Odporúčam :)
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2021
Spokojenost. Rychlé doručení.
JJ Avatar autora Jitka Justová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2021
Můžu za sebe doporučit
S Avatar autora svatava Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.9.2021
Krasne boty, rychle bezproblémové dodani
DT Avatar autora Dagmar Tichá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2021
Objednávala jsem kabelku a koupě proběhla v pořádku. I s termínem dodání jsem byla spokojená.
Š Avatar autora Šárka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2021
Jsem velmi spokojená.
ZM Avatar autora Zdeňka Matochová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2021
Rychlost dodání.Krásné taška.
IK Avatar autora Ingrid Kršková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2021
Veľmi spokojná a ochota zo strany Pedros:))
JH Avatar autora Jarmila Hetfleisova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2021
Ano velice.????
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.9.2021
Ano velice,peněženka je nádherná ???? Děkuji ???? a doporučuji dál.
EČ Avatar autora Eva Češková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2021
Velmi skopojená
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2021
Krasne zboží naprostá spokojenost,neobjednavam naposled
M Avatar autora Michaela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2021
Velká spokojenost,rychlé dodání ????
L Avatar autora Lucy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2021
velmi
GJ Avatar autora Gabriela Jodasova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2021
Už nie raz som si objednávala s tejto stránky a môžem vrelo odporučiť... skvelé ceny, krásne veci a hlavne kvalita je super.... obchodík určite odporúčam
HK Avatar autora Hana Kulhánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2021
Vše v naprostém pořádku, krásné zboží
K Avatar autora Katka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.9.2021
Jsem velmi spokojená :)
JM Avatar autora Jana Machová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.9.2021
Veliká spokojenost

Ovládací prvky výpisu

7790 položek celkem
FAQ - často kladené otázky
Vrácení a výměna zboží
Mohu zboží vrátit, když mi nesedí?

Ano. Pokud jste nevybrali správně, zboží můžete vrátit do 14 dnů od převzetí. Zboží musí být nepoužité, s cedulkami a v původním obalu.

Kam mám zboží poslat při vrácení?

Zboží zašlete na adresu: Pedros, Husova 92, 274 01 Slaný. Do zásilky přiložte kontaktní údaje, číslo objednávky a číslo účtu, kam máme vrátit peníze.

Je potřeba vyplňovat formulář pro vrácení?

Formulář není potřeba. Stačí do zásilky vložit kontaktní údaje, číslo objednávky a číslo účtu pro vrácení peněz.

Mohu zboží vyměnit za jinou velikost nebo model?

Ano. Nepoužité zboží lze vyměnit do 14 dnů od převzetí. Do zásilky přiložte kontaktní údaje, číslo objednávky a informaci, že se jedná o výměnu.

Kolik stojí výměna zboží?

V případě výměny se hradí snížené poštovné 59 Kč. Na Slovensko je poštovné 3,5 EUR. Při výměně přes Zásilkovnu je celkové poštovné 98 Kč, na Slovensko 7 EUR.

Mám vám před výměnou napsat?

Doporučujeme nám napsat na e-mail info@pedrosfashion.cz, za které zboží chcete měnit. Můžeme vám ho dát do rezervace, aby se nevyprodalo, než k nám vaše zásilka dorazí.

Doručení a platba
Nabízíte dopravu zdarma?

Ano. Dopravu zdarma nabízíme při nákupu nad 1 500 Kč nebo 57 EUR.

Jak rychle zboží doručujete?

Není-li u produktu uvedeno jinak, zboží expedujeme maximálně do 2 pracovních dnů po obdržení objednávky. Při platbě předem zboží expedujeme maximálně do 2 pracovních dnů od přijetí platby.

Jaké dopravce mohu využít?

Zásilky odesíláme prostřednictvím České pošty, kurýrem GLS nebo přes Zásilkovnu. Objednávku si můžete také vyzvednout osobně.

Jak mohu objednávku zaplatit?

Objednávku můžete zaplatit online kartou přes platební bránu GoPay, dobírkou, osobně při vyzvednutí nebo běžným bankovním převodem.

Mohu zaplatit až při převzetí?

Ano. Při volbě dobírky zaplatíte hotově nebo platební kartou až při převzetí balíčku u kurýra nebo na výdejním místě.

Lze zaplatit při osobním vyzvednutí?

Ano. Při osobním vyzvednutí na pobočce ve Slaném můžete zaplatit hotově nebo platební kartou.